Regulamin rezerwacji

 1. Rezerwacje:
  Rezerwacji w Dworze Bartnika w Narewce można dokonywać osobiście, telefonicznie pod numerem telefonu
  85 68 58 388 , 721 90 70 00 lub pocztą elektroniczną: sapiolko@op.pl
 2. Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 11:00.
 3. Klucze:
  Każdy z Państwa otrzymuje klucz do pokoju. Po godzinie 22:00 budynek zostaje zamykany, brama wjazdowa zamknięta.
 4. Opłaty:
  Należność za pobyt pomniejszona o wpłaconą opłatę za rezerwację pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu z przyczyn od nas niezależnych, pobrana za pobyt należność nie podlega zwrotowi.
 5. Palenie papierosów:
  Ze względu na komfort Państwa i naszych obecnych oraz przyszłych Gości w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie jest dozwolone na zewnątrz budynku.
 6. Cisza Nocna:
  Prosimy o zachowanie ciszy w pokojach w godzinach nocnych. Zachowanie osób przebywających w pokojach nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości.
 7. Prawa i obowiązki „Dworu Bartnika”
  a. Zapewniamy  profesjonalną i uprzejmą obsługę, warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu, zachowania tajemnicy informacji o gościu oraz sprawność urządzeń technicznych.

ŻYCZYMY MIŁEGO WYPOCZYNKU!!! 

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata opłaty za rezerwację w wysokości i terminie ustalonym podczas złożenia rezerwacji. W tytule przelewu prosimy podać nazwisko na jakie widnieje rezerwacja oraz termin pobytu. Brak opłaty za rezerwację powoduje usunięcie rezerwacji. W przypadku rezygnacji z pobytu w pokoju gościnnym w „Dworze Bartnika” wpłacona opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi (zgodnie z art. 394 K. C.). 

Dane do przelewu:

Maria Sapiołko Dwór Bartnika Hajnowska 1 A , 17-220 Narewka

56 8063 0001 0030 0300 0514 0001

Script logo