Rezerwacja

 • Regulamin rezerwacji

  Rezerwacji w Dworze Bartnika w Narewce można dokonywać osobiście, telefonicznie pod numerem telefonów:

  • 85 68 58 388
  • 721 90 70 00

  lub pocztą elektroniczną: sapiolko@op.pl

  Doba rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 12:00.

 • Formularz rezerwacyjny

  Formularz służy do wysłania zapytania o rezerwację w Dworze Bartnika w Narewce. Jego kopię otrzymuje wysyłający (brak kopii oznacza, że zapytanie także nie zostało dostarczone do Dworu Bartnika, a w takim przypadku należy ponownie wysłać zapytanie lub skontaktować się w inny sposób).

  Dwór Bartnika w ciągu 24 godzin prześle potwierdzenie wstępnej rezerwacji oraz instrukcję dalszego postępowania, w tym wpłacenia zaliczki.

  Po wpłaceniu zaliczki wpłacający otrzymuje jego potwierdzenie, co jest równoznaczne z potwierdzeniem dokonania rezerwacji.

  Przejdź dalej w celu wypełnienia formularza.

 • Dwór Bartnika czeka na ciebie

  Szukacie Państwo wyjątkowego miejsca na noclegi w Puszczy Białowieskiej niedaleko Białowieży, idealnie nadającego się także na imprezy plenerowe z miejscami na grill i ognisko - skorzystajcie z oferty Dworu Bartnika w Narewce, gdzie cisza, spokój, szum wodospadu, różnorodny śpiew ptaków i rechot żab, muzeum pszczelarskie, sala fitenss i SPA stanowi idealne miejsce odpoczynku i relaksu. Szukacie Państwo agrokwatery w Puszczy Białowieskiej, szukacie agrokwatery nieopodal Zalewu Siemianówka - wybierzcie noclegi w Dworze Bartnika w Narewce.

    Serdecznie zapraszamy.

Script logo