Oferta specjalna

 • Podlaski Szlak Kulinarny

  Dwór Bartnika w Narewce to komfortowy kompleks wypoczynkowy zlokalizowany w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Pokoje gościnne, stylowa restauracja „ Carska Komnata”, sala bankietowa, sala fitness i SPA oraz muzeum pszczelarstwa otwarte są przez cały rok.

  Dwór Bartnika położony jest na malowniczej działce w otoczeniu prawdziwej natury. Na terenie znajdziecie Państwo mnóstwo zieleni, taras restauracyjny, wodospad, plac zabaw dla dzieci, altanę, miejsce na grill i ognisko oraz bezpłatny parking dla samochodów i autokarów.

   

 • Dwór Bartnika czeka na ciebie

  Szukacie Państwo wyjątkowego miejsca na noclegi w Puszczy Białowieskiej niedaleko Białowieży, idealnie nadającego się także na imprezy plenerowe z miejscami na grill i ognisko - skorzystajcie z oferty Dworu Bartnika w Narewce, gdzie cisza, spokój, szum wodospadu, różnorodny śpiew ptaków i rechot żab, muzeum pszczelarskie, sala fitenss i SPA stanowi idealne miejsce odpoczynku i relaksu. Szukacie Państwo agrokwatery w Puszczy Białowieskiej, szukacie agrokwatery nieopodal Zalewu Siemianówka - wybierzcie noclegi w Dworze Bartnika w Narewce.

    Serdecznie zapraszamy.

Script logo