Formularz rezerwacyjny

Rezerwacja » Formularz rezerwacyjny

Formularz służy do wysłania zapytania o rezerwację w Dworze Bartnika w Narewce. Jego kopię otrzymuje wysyłający (brak kopii oznacza, że zapytanie także nie zostało dostarczone do Dworu Bartnika, a w takim przypadku należy ponownie wysłać zapytanie lub skontaktować sie w inny sposób).

Dwór Bartnika w ciągu 24 godzin prześle potwierdzenie wstępnej rezerwacji oraz instrukcję dalszego postępowania, w tym wpłacenia zaliczki.

Po wpłaceniu zaliczki wpłacający otrzymuje jego potwierdzenie, co jest równoznaczne z potwierdzeniem dokonania rezerwacji.

Proszę wypełnić poniższy formularz.

  • Dwór Bartnika czeka na ciebie

    Szukacie Państwo wyjątkowego miejsca na noclegi w Puszczy Białowieskiej niedaleko Białowieży, idealnie nadającego się także na imprezy plenerowe z miejscami na grill i ognisko - skorzystajcie z oferty Dworu Bartnika w Narewce, gdzie cisza, spokój, szum wodospadu, różnorodny śpiew ptaków i rechot żab, muzeum pszczelarskie, sala fitenss i SPA stanowi idealne miejsce odpoczynku i relaksu. Szukacie Państwo agrokwatery w Puszczy Białowieskiej, szukacie agrokwatery nieopodal Zalewu Siemianówka - wybierzcie noclegi w Dworze Bartnika w Narewce.

      Serdecznie zapraszamy.

Script logo